Prekių pristatymas

Prekės siunčiamos per AB „Lietuvos paštas“, bei LP Express kurjerių atstovybes.

AB „Lietuvos paštas“ pristatys siuntą arba informuos apie prekės gavimą Jūsų užsakyme nurodytu adresu (paliekant informacinį lapelį pašto dėžutėje), tuomet prekę patogiu laiku atsiimsite nurodytame pašto skyriuje (ne vėliau kaip per 7 d.d). Kitu atveju prekės grįš atgal į www.cannaamber.eu sandėlį.

LP Express kurjeriai apie atvykimą iš anksto informuos Jūsų užsakyme nurodytu telefonu, o siuntas pristatys Jūsų nurodytu adresu. Jei neras Jūsų namie, prekės sugrįš atgal į www.cannaamber.eu sandėlį.

LP Express paštomatai apie siuntos atvykimą iš anksto informuos Jūsų užsakyme nurodytu telefonu pateikdami atsiėmimo slaptažodį, o siuntą galėsite atsiimti artimiausiame paštomate be gyvos eilės, taupydami savo laiką. Jei siuntos neatsiimsite per 5 d.d., prekės sugrįš atgal į www.cannaamber.eu sandėlį.

Prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Atsiimant prekes „LP Express paštomatuose“, su savimi dokumento turėti nereikės. Svarbiausia turėti telefoną su teisingu slaptažodžiu, kurio pagalba galėsite atsiimti siuntą.

Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą ir gavėją.

Jeigu nežinote savo pašto kodo, galite jį sužinoti paspaudę čia.

Pasirinkus pristatymą, AB „Lietuvos paštas“, Lietuvoje prekės bus pristatytos per 2-4 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Į Europos šalis prekių pristatymas trunka iki dviejų savaičių. Už vėlavimą pristatyti prekes, atsako AB “Lietuvos paštas”.

  • Pasirinkus pristatymą, „LP Express kurjeriai“, Lietuvoje prekės bus pristatytos per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.
  • Pasirinkus pristatymą, „LP Express terminalai“, Lietuvoje prekės bus pristatytos per 1-2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

Visi užsakymai yra išsiunčiami iki 11h (žemiau nurodytu darbo dienos grafiku).

Šis grafikas taikomas užsakius pašto paslaugą – prekių atsiėmimas pašto skyriuje.

P. ——

A. 11:00, “LT paštas”

T. 11:00, “LT paštas”

K. 11:00, “LT paštas”

P. 11:00, “LT paštas”

Š. 11:00, “LT paštas”

S. ——–

Nesulaukus informacinio lapelio ar siuntinio pašto skyriuje, prašome susisiekite tel. +37062962383