Aukščiausia kokybė. Natūralumas. Jėga iš gamtos.

UAB „Gintarinė Kanapė“ – tai Lietuvos širdyje, gražiausiame kampelyje, saulėtame Pajūryje, įsikūręs šeimos kanapių ūkis. Didžiuojamės savo produktu, nes kiekvienas žiedas yra Lietuvoje užaugintas, nuskintas ir su meile supakuotas.

Stengiamės kiekvieną dieną, kad Jūsų stalą mūsų kanapių produktai pasiektų aukščiausios kokybės. Kasdien generuojame idėjas, kaip galėtume patobulinti Jūsų mėgstamiausius produktus, skiriame laiko naujų receptų paieškoms ir kuriame naujus kanapių gaminius, kurie atitiktų Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Negailime energijos, nes tikime, jog kanapė – nuostabus natūralus gamtos mums sukurtas vaistas ir turime jaustis dėkingi, kad Lietuvos dirvožemis, klimatas ir gamtinės sąlygos itin palankūs šiam augalui, todėl siekiame maksimaliai išnaudoti kanapių teikiamas gėrybes.

Asortimentas

UAB „Gintarinė Kanapė“ asortimentas labai platus: CBD aliejus, kanapių arbata, kanapių sėklų aliejus, lukštentos ir nelukštentos kanapių sėklos, kanapių proteinas ir kanapių druska. Naujiena asortimente – tai kosmetikos produktai: kanapių lūpų balzamas su bičių pikiu ir rankų darbo kanapių muilas.

Kanapių muziejus

Kviečiame aplankyti Palangoje įsikūrusį kanapių muziejų. Ekspozicijoje išvysite plačias kanapių ir atskirų augalo dalių panaudojimo buityje galimybes, skirtingus apdirbimo būdus ir ekologiško gyvenimo būdo idėjas. Lankytojai gali susipažinti ir pamatyti kanapių blokelius namų statybai, briketus būsto šildymui, drabužius, avalynę, kojines. O muziejuje esančioje parduotuvėlėje galima įsigyti visus UAB „Gintarinė Kanapė“ produktus.

Kur galite įsigyti mūsų produkcijos?

  • „HBH Palanga“ pramogų komplekse, Liepų g. 23, Žibininkų k., Kretingos r.

Bendradarbiavimo pasiūlymai

UAB „Gintarinė Kanapė“ prekiauja savo produkcija gurmaniškose parduotuvėlėse, ekologiškų produktų skyriuose, turguose, o vasarą – Lietuvos vasaros sostinės, Palangos, pagrindinėje Basanavičiaus gatvėje. Kviečiame įmones ir individualius asmenis bendradarbiauti ir prekiauti mūsų produkcija konsignacijos pagrindu. Susisiekite su mumis aptarti bendradarbiavimo galimybių.

Kontaktai: Edgaras +37064411444, info@cannaamber.eu, www.cannaamber.eu

UAB „Gintarinė Kanapė“ šeimos ūkyje užaugintos kanapės – Jūsų gerai savijautai ir sveikatai!